Menü Kapat

abdurrahmanunal.com Sitesi Hakkında

Merhabalar,

Kişisel siteme hoş geldiniz. Bu site neden var, bu sitenin amaçları nelerdir gibi soruların cevaplarını vermek istiyorum. Birkaç yıldır sitem zaten mevcuttu. Sitemin içerisinde biraz kargaşa hakimdi. Kendi yazılarım, hayatım vs.

Burayı biraz daha düzene sokmak istedim. Çok fazla kargaşaya mahal vermemek için artık sitemi tek dilli yapmaya karar verdim. Ayrıca blog yazılarını biraz daha kategorilendirilmiş halde ve düzenli yazmaya çalışacağım.

Bazı blog yazılarında kendi anılarımdan, tecrübelerimden bahsederken bazı bloglarımda da dijital sergi amacıyla fotoğraflandırdığım rozetlerim hakkında bazı yazılar karalamaya çalışacağım. Sergiye bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şu anki uğraşlarımdan bir tanesi ise ekibimle birlikte öğrenci koçluğu yapmak. Bunun sebebi hem ekibimizde yer alanların YKS başarıları aynı zamanda da öğrencileri hem akademik hem de psikolojik olarak verimli yönlendirebilmeleri. Aynı zamanda şehir içlerinde kümelenmiş olan eğitim tecrübelerini online olarak ülkenin farklı kesimlerine de yaymayı amaçlıyoruz. unikocum.com bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsin.

Biraz da kendi reklamımızı yaptıktan sonra sizlere iyi gezinmeler dilemek isterim. Herhangi bir öneri/yorumunuz olursa maillerinizi beklerim.

Sağlıcakla

AEÜ